Sara Kroos – Verte

Ze is grof, ze is direct, ze maakt je aan het lachen om de ergste dingen en ze heeft een klein hartje.

Regie: Jessica Borst
Muzikanten: Rutger Hoorn en Nathaniël van Veenen
Productie en management: Krooskunst

Verte 2019 – 2020

Theater Plaats Weekdag Dag Maand Tijd Telefoon Website
SEPTEMBER
Theater Idea Soest donderdag 5 september 20.15 uur 035-6095825 Koop kaarten
Het Oude Raadhuis Hoofddorp vrijdag 6 september 20.30 uur 023-5642767 Koop kaarten
Het Klooster Woerden donderdag 12 september 20.15 uur 0348-423066 Koop kaarten
Het Postkantoor Bovenkarspel vrijdag 13 september 20.00 uur 0228-743910 Koop kaarten
Theater de Kattendans Bergeijk zaterdag 14 september 20.30 uur 0497-571318 Koop kaarten
Theater de Luifel Heemstede vrijdag 20 september 20.15 uur 023-5483838 Koop kaarten
Cultuurcentrum Griffioen Amstelveen zaterdag 21 september 20.30 uur 020-5985100 Koop kaarten
Posttheater Arnhem donderdag 26 september 20.30 uur 026-4463554 Koop kaarten
Theater Mozaïek Wijchen vrijdag 27 september 20.15 uur 024-6450455 Koop Kaarten
De KunstGreep Oostzaan zaterdag 28 september 20.30 uur 075-2027966 Koop kaarten
OKTOBER
ZINiN Theater Nijverdal donderdag 3 oktober 20.15 uur 0548-624489 www.zinin.com
Cultura Ede vrijdag 4 oktober 20.15 uur 0318-672800 www.cultura-ede.nl
Theater de Heerd Heerde zaterdag 5 oktober 20.15 uur 0578-792015 www.dorpshuisheerde.nl
CC Cascade Hendrik Ido Ambacht donderdag 10 oktober 20.15 uur 078-6819230 www.theater.stichting-cascade.nl
Theater Koningshof Maassluis vrijdag 11 oktober 20.15 uur 010-5911430 www.theaterkoningshof.nl
Stadstheater de Bond Oldenzaal zaterdag 12 oktober 20.15 uur 0541-539190 www.stadstheaterdebond.nl
Verkadefabriek Den Bosch donderdag 17 oktober 20.30 uur 073-6818160 www.verkadefabriek.nl
WestlandTheater de Naald Naaldwijk vrijdag 18 oktober 20.15 uur 0174-636900 www.westlandtheater.nl
WestlandTheater de Naald Naaldwijk zaterdag 19 oktober 20.15 uur 0174-636900 www.westlandtheater.nl
Schaffelaartheater Barneveld donderdag 24 oktober 20.00 uur 0342-842848 www.schaffelaartheater.nl
Posthuistheater Heerenveen vrijdag 25 oktober 20.15 uur 0513-619494 www.posthuistheater.nl
Posthuistheater Heerenveen zaterdag 26 oktober 20.15 uur 0513-619494 www.posthuistheater.nl
Theater de Voorveghter Hardenberg donderdag 31 oktober 20.15 uur 0523-280350 www.voorveghter.nl
NOVEMBER
Fulcotheater IJsselstein vrijdag 1 november 20.30 uur 030-6884230 www.fulcotheater.nl
Theater Diligentia Den Haag dinsdag 5 november 20.15 uur 070-3610540 www.diligentia-pepijn.nl
Schouwburg Venray Venray donderdag 7 november 20.00 uur 0478-530999 www.schouwburgvenray.nl
Theater aan de Slinger Houten vrijdag 8 november 20.15 uur 030-6351024 www.aandeslinger.nl
Theater de Veste Delft zaterdag 9 november 20.15 uur 015-2121312 www.theaterdeveste.nl
Theater het Kruispunt Barendrecht Vrijdag 15 november 20.15 uur 0180-615958 www.theaterhetkruispunt.nl
Stadsschouwburg Utrecht zaterdag 16 november 20.00 uur 030-2302023 www.stadsschouwburg-utrecht.nl
De Goudse Schouwburg Gouda donderdag 21 november 20.00 uur 0182-513750 www.goudseschouwburg.nl
De Koornbeurs Franeker vrijdag 22 november 20.15 uur 0517-396363 www.theaterdekoornbeurs.nl
Stadstheater Zoetermeer zaterdag 23 november 20.15 uur 079-3427565 www.stadstheater.nl
DECEMBER
KAF Almere vrijdag 6 december 20.15 uur 036-8455555 www.kaf.nl
Theater de Spiegel Zwolle zaterdag 7 december 20.15 uur 0900-1435 (0,45 ct/pm) www.zwolsetheaters.nl
De Lawei Drachten woensdag 11 december 20.00 uur 0512-335050 www.lawei.nl
Schouwburg Cuijk Cuijk donderdag 12 december 20.15 uur 0485-314344 www.schouwburgcuijk.nl
Theater Castellum Alphen aan den Rijn vrijdag 13 december 20.15 uur 0172-429292 www.theatercastellum.nl
Theater de Leest Waalwijk woensdag 18 december 20.00 uur 0416-331751 www.deleest.nl
Schouwburg Middelburg Middelburg donderdag 19 december 20.00 uur 0118-659666 www.zeelandtheaters.nl
JANUARI
Theater de Purmaryn Purmerend donderdag 9 januari 20.15 uur 0299-432205 www.depurmaryn.nl
Theater Sneek Sneek vrijdag 10 januari 20.15 uur 0515-431400 www.theatersneek.nl
Schouwburg Agnietenhof Tiel donderdag 16 januari 20.00 uur 0344-673500 www.agnietenhof.nl
Schouwburg Heerlen Heerlen vrijdag 17 januari 20.00 uur 045-5716607 www.plt.nl
Flint Amersfoort zaterdag 18 januari 20.15 uur 033-4229229 www.flint.nl
Schouwburg Ogterop Meppel woensdag 22 januari 20.15 uur 0522-254242 www.schouwburgogterop.nl
Leidse Schouwburg Leiden donderdag 23 januari 20.15 uur 071-5163881 www.leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl
Atlas Theater Emmen donderdag 30 januari 20.00 uur 0591-850856 www.atlastheater.nl
Orpheus Apeldoorn vrijdag 31 januari 20.00 uur 055-5270300 www.orpheus.nl
FEBRUARI
Kennemer Theater Beverwijk vrijdag 6 februari 20.15 uur 0251-221453 www.kennemertheater.nl
De Blauwe Kei Veghel vrijdag 7 februari 20.15 uur 0413-342555 www.blauwekei.nl
De Tamboer Hoogeveen vrijdag 14 februari 20.15 uur 0528-280180 www.detamboer.nl
Theater Geert Teis Stadskanaal donderdag 15 februari 20.00 uur 0599-631 731 www.theatergeertteis.nl
MAART
Stadsschouwburg Haarlem Haarlem vrijdag 6 maart 20.15 uur 023-5121212 www.theater-haarlem.nl
Theater de Vest Alkmaar donderdag 5 maart 20.15 uur 072-5489999 www.theaterdevest.nl
De Kom Nieuwegein woensdag 11 maart 20.15 uur 030-6045554 www.dekom.nl
Isala Theater Capelle aan den IJssel donderdag 12 maart 20.15 uur 010-4586400 www.isalatheater.nl
De Kleine Komedie Amsterdam donderdag 13 maart 20.15 uur 020-6240534 www.dekleinekomedie.nl
De Kleine Komedie Amsterdam vrijdag 20 maart 20.15 uur 020-6240534 www.dekleinekomedie.nl
De Kleine Komedie Amsterdam zaterdag 21 maart 20.15 uur 020-6240534 www.dekleinekomedie.nl
Stadstheater Arnhem Arnhem donderdag 22 maart 20.15 uur 026-4437343 www.musisenstadstheater.nl
Theater de Storm Winterswijk vrijdag 27 maart 20.15 uur 0543-519285 www.theaterdestorm.nl
APRIL
Wilminktheater Enschede donderdag 2 april 20.00 uur 053-4858500 www.wilminktheater.nl
Zaantheater Zaandam vrijdag 3 april 20.15 uur 075-6555333 www.zaantheater.nl
Theater de Stoep Spijkenisse donderdag 9 april 20.15 uur 0181-652222 www.theaterdestoep.nl
Spant! Bussum vrijdag 10 april 20.15 uur 035-6933254 www.spant.org
Schouwburg het Park Hoorn zaterdag 11 april 20.15 uur 0229-291000 www.hetpark.nl
Deventer Schouwburg Deventer woensdag 15 april 20.00 uur 0900-3000200 (0,45 ct/pm) www.deventerschouwburg.nl
Theater de Willem Papendrecht donderdag 16 april 20.15 uur 078-6158226 www.theaterdewillem.nl
De Molenberg Delfzijl woensdag 22 april 20.15 uur 0596-614000 www.demolenberg.nl
Schouwburg de Meerse Hoofddorp donderdag 23 april 20.15 uur 023-5563707 www.demeerse.nl
MEI
Schouwburg Amstelveen Amstelveen donderdag 7 mei 20.00 uur 020-5475175 www.schouwburgamstelveen.nl
Schouwburg de Kring Roosendaal vrijdag 8 mei 20.00 uur 0165-555555 www.dekringroosendaal.nl
Oude Luxor Theater Rotterdam donderdag 14 mei 20.00 uur 010-4843333 www.luxortheater.nl
Rabotheater Hengelo Hengelo vrijdag 15 mei 20.00 uur 074-2556789 www.schouwburghengelo.nl
De Harmonie Leeuwarden zaterdag 16 mei 20.15 uur 058-2330233 www.harmonie.nl
Chassé Theater Breda donderdag 21 mei 20.15 uur 076-5303132 www.chasse.nl
Schouwburg Amphion Doetinchem vrijdag 22 mei 20.00 uur 0314-376000 www.amphion.nl
Theater aan het Vrijthof Maastricht donderdag 28 mei 20.00 uur 043-3505555 www.theateraanhetvrijthof.nl
Parktheater Eindhoven vrijdag 29 mei 20.00 uur 040-2111122 www.parktheater.nl
Parktheater Eindhoven zaterdag 30 mei 20.00 uur 040-2111122 www.parktheater.nl