Sara Kroos – Zonder verdoving

Sara Kroos is snoeihard, snoeilief maar bovenal schaamteloos grappig. Niemand anders laat u zo alle hoeken van de zaal zien als zij.

‘Zonder verdoving’: wat ben je zonder je werk, je gezin, je middelen, je bedachte veiligheden, het sussen en het wegstoppen? Rauw. Onveilig. Maar wakker. Dat is Kroos. In de regen zonder jas. Dicht op het vuur. De nieuwe Kroos gaat pijn doen, maar vooral van het lachen.

Regie: Jessica Borst
Muzikanten: Rutger Hoorn en Nathaniël van Veenen
Productie en management: Krooskunst

ZONDER VERDOVING 2017/2018
Weekdag Dag Maand Tijd Theater Plaats Website Telefoonnummer
JANUARI
donderdag 18 jan 20.15 Schouwburg Almere Almere www.kaf.nl 036-8455555
vrijdag 19 jan 20.15 Theater de Willem Papendrecht www.theaterdewillem.nl 078-6158226
zaterdag 20 jan 20.00 Orpheus Apeldoorn www.orpheus.nl 055-5270300
dinsdag 23 jan 20.15 Isala Theater Capelle aan den IJssel www.isalatheater.nl 010-4586400
woensdag 24 jan 20.15 De Meervaart Amsterdam www.meervaart.nl 0900-4107777 (1,- p.m.)
donderdag 25 jan 20.15 De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl 058-2330230
FEBRUARI
donderdag 1 feb 20.00 Wilminktheater Enschede www.wilminktheater.nl 053-4858500
vrijdag 2 feb 20.00 De Lawei Drachten www.lawei.nl 0512-335050
zaterdag 3 feb 20.15 Theater de Stoep Spijkenisse www.theaterdestoep.nl 0181-652287
dinsdag 6 feb 20.15 Leidse Schouwburg Leiden www.leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl 071-5163881
woensdag 7 feb 20.15 Theater Diligentia (succesoptie) Den Haag www.diligentia-pepijn.nl 071-3610540
donderdag 8 feb 20.15 Theater Diligentia Den Haag www.diligentia-pepijn.nl 071-3610540
donderdag 15 feb 20.00 Theater de Lampegiet Veenendaal www.lampegiet.nl 0318-540141
vrijdag 16 feb 20.15 De Blauwe Kei Veghel www.blauwekei.nl 0413-342555
zaterdag 17 feb 20.15 Theater Kerkrade Kerkrade www.plt.nl 045-5716607
dinsdag  20 feb 20.15 Schouwburg Cuijk Cuijk www.schouwburgcuijk.nl 0485-314344
woensdag 21 feb 20.00 Theater Hanzehof Zutphen www.hanzehof.nl 0575-512013
MAART
dinsdag 6 mrt 20.00 Parktheater Eindhoven www.parktheater.nl 040-2111122
woensdag 7 mrt 20.00 Scheldetheater Terneuzen www.zeelandtheaters.nl 0115-695555
donderdag 8 mrt 20.00 Theater de Mythe Goes www.zeelandtheaters.nl 0113-213213
donderdag  15 mrt 20.00 Theater aan de Paradeade) Den Bosch www.theateraandeparade.nl 0900-3372723
vrijdag 16 mrt 20.15 Kennemer Theater Beverwijk www.kennemertheater.nl 0251-221453
zaterdag 17 mrt 20.15 Stadstheater Zoetermeer www.stadstheater.nl 079-3427565
dinsdag 20 mrt 20.00 Atlas Theater Emmen www.atlastheater.nl 0591-850856
woensdag 21 mrt 20.15 Stadsschouwburg Velsen IJmuiden www.stadsschouwburgvelsen.nl 0255-515789
donderdag 22 mrt 20.00 De Meenthe Steenwijk www.demeenthe.nl 0521-514004
dinsdag 27 mrt 20.15 De Kom Nieuwegein www.dekom.nl 030-6045554
woensdag 28 mrt 20.15 Munttheater Weert www.munttheater.nl 0495-513575
donderdag  29 mrt 20.15 Theater de Leest Waalwijk www.deleest.nl 0416-331751
APRIL
dinsdag 3 apr 20.15 Stadsschouwburg Haarlem Haarlem www.theater-haarlem.nl 023-5121212
woensdag 4 apr 20.15 Chassé Theater Breda www.chasse.nl 076-5303132
donderdag 12 apr 20.15 Stadstheater Arnhem Arnhem www.arnhemsepodia.nl 026-4437343
vrijdag 13 apr 20.00 Schouwburg Amphion Doetinchem www.amphion.nl 0314-376000
zaterdag 14 apr 20.15 Zaantheater Zaandam www.zaantheater.nl 075-6555333
woensdag 18 apr 20.00 Stadsschouwburg Utrecht www.stadsschouwburg-utrecht.nl 030-2302023
vrijdag 20 apr 20.00 Schouwburg Agnietenhof Tiel www.agnietenhof.nl 0344-673500
dinsdag 24 apr 20.15 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl 070-3360336
woensdag 25 apr 20.15 Theater de Vest Alkmaar www.theaterdevest.nl 072-5489999
MEI
vrijdag 11 mei 20.15 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl 013-5432220
zaterdag 12 mei 20.00 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl 0182-513750
woensdag 16 mei 20.15 Cool Heerhugowaard www.coolheerhugowaard.nl 072-6760955
donderdag 17 mei 20.15 Schouwburg het Park Hoorn www.hetpark.nl 0900-4387275 (1,- p.g.)
donderdag 24 mei 20.15 De Kampanje Den Helder www.kampanje.nl 0223-674664
vrijdag 25 mei 20.15 Theater de Schalm Veldhoven www.deschalm.com 040-2533578
zaterdag 26 mei 20.00 Theater Castellum Alphen aan den Rijn www.theatercastellum.nl 0172-429292
dinsdag 29 mei 20.15 Theater de Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl 0229-432205
woensdag 30 mei 20.00 Schouwburg Hengelo Hengelo www.schouwburghengelo.nl 074-2556789
donderdag 31 mei 20.15 Theater Junushoff Wageningen www.junushoff.nl 0317-465501