Sara Kroos – Zonder verdoving

Sara Kroos is snoeihard, snoeilief maar bovenal schaamteloos grappig. Niemand anders laat u zo alle hoeken van de zaal zien als zij.

‘Zonder verdoving’: wat ben je zonder je werk, je gezin, je middelen, je bedachte veiligheden, het sussen en het wegstoppen? Rauw. Onveilig. Maar wakker. Dat is Kroos. In de regen zonder jas. Dicht op het vuur. De nieuwe Kroos gaat pijn doen, maar vooral van het lachen.

Regie: Jessica Borst
Muzikanten: Rutger Hoorn en Nathaniël van Veenen
Productie en management: Krooskunst

 

ZONDER VERDOVING 2017/2018
Weekdag Dag Maand Tijd Theater Plaats Website Telefoonnummer
vrijdag 20 apr 20.00 Schouwburg Agnietenhof Tiel www.agnietenhof.nl 0344-673500
dinsdag 24 apr 20.15 De Rijswijkse Schouwburg Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl 070-3360336
woensdag 25 apr 20.15 Theater de Vest Alkmaar www.theaterdevest.nl 072-5489999
 MEI
dinsdag  8  mei  20.15  De Meervaart  Amsterdam  www.meervaart.nl  020-4107777
vrijdag 11 mei 20.15 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl 013-5432220
zaterdag 12 mei 20.00 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl 0182-513750
woensdag 16 mei 20.15 Cool Heerhugowaard www.coolheerhugowaard.nl 072-6760955
donderdag 17 mei 20.15 Schouwburg het Park Hoorn www.hetpark.nl 0900-4387275 (1,- p.g.)
donderdag 24 mei 20.15 De Kampanje Den Helder www.kampanje.nl 0223-674664
vrijdag 25 mei 20.15 Theater de Schalm Veldhoven www.deschalm.com 040-2533578
zaterdag 26 mei 20.00 Theater Castellum Alphen aan den Rijn www.theatercastellum.nl 0172-429292
dinsdag 29 mei 20.15 Theater de Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl 0229-432205
woensdag 30 mei 20.00 Schouwburg Hengelo Hengelo www.schouwburghengelo.nl 074-2556789
donderdag 31 mei 20.15 Theater Junushoff Wageningen www.junushoff.nl 0317-465501

ZONDER VERDOVING 2018 – 2019

Weekdag Dag Maand Tijd Theater Plaats Website Telefoonnummer
SEP
zaterdag 22 sep 20.15 Isala Theater Capelle aan den
IJssel
www.isalatheater.nl 010-4586400
dinsdag 25 sep 20.15 Isala Theater Capelle aan den
IJssel
www.isalatheater.nl 010-4586400
woensdag 26 sep 20.15 Flint Amersfoort www.flint.nl 033-4229229
vrijdag 28 sep 20.15 Theater aan de
Slinger
Houten www.theateraandeslinger.nl 030-6351024
zaterdag 29 sep 20.15 Leidse Schouwburg Leiden www.leidseschouwburg-stadsgehoorzaal.nl 071-5163881
OKT
donderdag 4 okt 20.15 Schouwburg Ogterop Meppel www.schouwburgogterop.nl 0522-254242
vrijdag 5 okt 20.15 Kennemer Theater Beverwijk www.kennemertheater.nl 0251-221453
zaterdag 6 okt 20.00 Parktheater Eindhoven www.parktheater.nl 040-2111122
donderdag 11 okt 20.00 Schouwburg Amstelveen Amstelveen www.schouwburgamstelveen.nl 020-5475175
vrijdag 12 okt 20.15 Theater de Storm Winterswijk www.theaterdestorm.nl 0543-519285
zaterdag 13 okt 20.00 Schouwburg Lochem Lochem www.schouwburglochem.nl 0573-250051
maandag 15 okt 20.00 Stadsschouwburg Utrecht www.stadsschouwburg-utrecht.nl 030-2302023
woensdag 17 okt 20.15 Nieuwe Nobelaer Etten-Leur www.nieuwenobelaer.nl 076-5045200
donderdag 18 okt 20.15 Chassé Theater Breda www.chasse.nl 076-5303132
dinsdag 30 okt 20.00 Schouwburg
Agnietenhof
Tiel www.agnietenhof.nl 0344-673500
woensdag 31 okt 20.00 Schouwburg de Kring Roosendaal www.dekringroosendaal.nl 0165-555555
NOV
donderdag 1 nov 20.15 Theater de Lievekamp Oss www.lievekamp.nl 0412-648922
woensdag 7 nov 20.00 Deventer Schouwburg Deventer www.deventerschouwburg.nl 0570-683500
donderdag 8 nov 20.15 Stadsgehoorzaal Kampen www.stadsgehoorzaalkampen.nl 038-3317373
zondag 11 nov 20.00 Koninklijk Theater
Carré
Amsterdam www.carre.nl 0900 2525255
dinsdag 13 nov 20.15 Theater de Veste Delft www.theaterdeveste.nl 015-2121312
woensdag 14 nov 20.15 Theater de Purmaryn Purmerend www.depurmaryn.nl 0229-432205
donderdag 15 nov 20.00 Oude Luxor
Theater 
Rotterdam www.luxortheater.nl 010-4843333
dinsdag 20 nov 20.15 Stadsschouwburg
Haarlem
Haarlem www.theater-haarlem.nl 023-5121212
woensdag 21 nov 20.00 Theater aan de Parade Den Bosch www.theateraandeparade.nl 0900-3372723
donderdag 22 nov 20.15 Schouwburg Kunstmin Dordrecht www.kunstmin.nl 078-6397979
dinsdag 27 nov 20.15 Stadsschouwburg Groningen www.de-oosterpoort.nl 050-3680368
woensdag 28 nov 20.15 Figi Theater Zeist www.figi.nl 030-6927470
DEC
donderdag 6 dec 20.00 Theater Geert Teis Stadskanaal www.theatergeertteis.nl 0599-631731
vrijdag 7 dec 20.00 De Meenthe Steenwijk www.demeenthe.nl 0521-514004
zaterdag 8 dec 20.15 Theater het Kruispunt Barendrecht www.theaterhetkruispunt.nl 0180-615958
dinsdag 11 dec 20.15 Schouwburg het Park Hoorn www.hetpark.nl 0900-4387275 (1,-
p.g.)
woensdag 12 dec 20.30 Fulcotheater IJsselstein www.fulcotheater.nl 030-6884230
JAN
donderdag 17 jan 20.15 De Maaspoort Venlo www.maaspoort.nl 077-3207207
vrijdag 18 jan 20.00 Theater de Lampegiet Veenendaal www.lampegiet.nl 0318-540141
zaterdag 19 jan 20.15 Schouwburg de Meerse Hoofddorp www.demeerse.nl 023-5563707
dinsdag 22 jan 20.00 Schouwburg Venray Venray www.schouwburgvenray.nl 0478-530999
woensdag 23 jan 20.15 Theater Speelhuis Helmond www.theaterspeelhuis.nl 0482-587000
donderdag 24 jan 20.00 Schouwburg Amphion Doetinchem www.amphion.nl 0314-376000
woensdag 30 jan 20.00 De Goudse Schouwburg Gouda www.goudseschouwburg.nl 0182-513750
donderdag 31 jan 20.15 Theater Diligentia Den Haag www.diligentia-pepijn.nl 071-3610540
FEB
vrijdag 1 feb 20.15 Posthuistheater Heerenveen www.posthuistheater.nl 0513-619494
dinsdag 5 feb 20.15 Theaters Tilburg Tilburg www.theaterstilburg.nl 013-5432220
woensdag 6 feb 20.15 Theater de Stoep Spijkenisse www.theaterdestoep.nl 0181-652287
vrijdag 8 feb 20.15 Singer Laren www.singerlaren.nl 035-5393939
dinsdag 12 feb 20.15 Theater de Bussel Oosterhout www.theaterdebussel.nl 0162-428600
woensdag 13 feb 20.15 Agora Lelystad www.agora-lelystad.nl 0320-239239
vrijdag 15 feb 20.15 Theater de Schalm Veldhoven www.deschalm.com 040-2533578
dinsdag 19 feb 20.15 Theater Sneek Sneek www.theatersneek.nl 0515-431400
woensdag 20 feb 20.15 De Molenberg Delfzijl www.demolenberg.nl 0596-614000
donderdag 21 feb 20.15 De Klinker Winschoten www.indeklinker.nl 0597-700270
MRT
woensdag 6 mrt 20.00 De Reggehof Goor www.reggehof.nl 0547-284880
donderdag 7 mrt 20.15 Veluvine Nunspeet www.vulvinenunspeet.nl 0341-442000
vrijdag 8 mrt 20.15 De Tamboer Hoogeveen www.detamboer.nl 0528-280180
dinsdag 12 mrt 20.15 De Rijswijkse
Schouwburg
Rijswijk www.rijswijkseschouwburg.nl 070-3360336
woensdag 13 mrt 20.15 Markant Uden www.markantuden.nl 0413-256110
donderdag 14 mrt 20.00 Schouwburg de Maagd Bergen op Zoom www.demaagd.nl 0164-280555
donderdag 21 mrt 20.15 De Harmonie Leeuwarden www.harmonie.nl 058-2330230
vrijdag 22 mrt 20.15 Spant! Bussum www.spant.org 035-6913949
zaterdag 23 mrt 20.15 Theater de Willem Papendrecht www.theaterdewillem.nl 078-6158226
dinsdag 26 mrt 20.00 Theaterhotel Almelo Almelo www.theaterhotel.nl 0546-803000
woensdag 27 mrt 20.15 Theater de Spiegel Zwolle www.zwolsetheaters.nl 0900-1435 (0,45 c/pm)
donderdag 28 mrt 20.15 Theater ‘t Voorhuys Emmeloord www.voorhuys.nl 0527-760620